10 טיפים ושאלות נפוצות על דפי אוהדים בפייסבוק


1. איך בוחרים כתובת url לדף אוהדים שלי בפייסבוק?

קודם כל צריך מינימום של 25 אוהדים. לאחר מכן נכנסים ל https://facebook.com/username לרשום שם משתמש ייחודי (vanity URL) לדף האוהדים שלך.

אם השם מופיע כלא זמין וכשנכנסים לכתובת הזאת הדף לא נטען כדאי לצור קשר ישירות עם פייסבוק.

2. איך אנחנו מחליפים בין הפרופיל משתמש שלי לבין הדף שלי כשאנו מעלים פוסט בדף?

כדי לעשות פוסט בדף בתור הדף, הקליקו על חשבון > השתמש בפייסבוק כדף. או באזור האדמינים (מנהלי דפים) הקליקו על השתמש בפייסבוק בתור ….. (שם הדף שלך).

כדי לעשות פוסט בדף בתור הפרופיל שלנו הקליקו על עריכת עמוד > ההגדרות שלך > יש להסיר את סימון הצ’ק בוקס של העדפות פוסטים > הקליקו על שמור שינויים ואז לוודא שמשתמשים בפייסבוק בתור הפרופיל (חשבון > החלף בחזה לשם המשתמש). אם אתם רוצים לעשות פוסטים תמיד בתור הדף כברירת מחדל, השאירו את הצ’ק בוקס מסומן כמו שניתן לראות בתמונה :

להגיב כפרופיל או כאדמין בדף אוהדים בפייסבוק

3. לאן נעלם ה- SUGGEST TO FRIENDS (הציעו לחברים)?

פייסבוק הסירו את האפשרות הזו מכל הדפים ובמקום מעודדים את המשתמשים להשתמש בכפתור ה-.SHARE בתחתית העמוד. אבל לאדמינים (מנהלי דפים) עדיין יש אפשרות להשתמש באופציה הזו, היא נמצאת ב-ADMINS AREA.

4. כשדף אוהדים אחר עושה לייק לדף אוהדים שלי, האם זה משפיע על מספר האוהדים שלי?

לא. רק לייקים ממשתמשים אישיים (פרופילים אישיים) נחשבים כאוהדים.

5. כיצד ניתן לראות את כל הדפים שעשו לייק לדף שלי?

הדרך היחידה לדעת איזה דף עשה לדף שלכם לייק זה כאשר אותו דף כותב על הקיר (מכיוון שהם חייבים לעשות לייק לדף שלכם כדי לכתוב או להעלות חומרים שלהם לקיר שלכם.) דרך נוספת, ניתן לבדוק באזור ה-INFO של כל דף אוהדים ולראות את רשימת הדפים שאותו דף עשה להם לייק.

6. איך עושים תחרות בדף האוהדים בפייסבוק מבלי לחרוג מהחוקים של פייסבוק?

בשורה התחתונה אתם צריכים אפליקציה. עכשיו שהחליפו בפייסבוק את ה-FBML עם ה-IFRAMES אתם יכולים לייצר את האפליקציה של עצמכם ולהריץ תחרות תוך כדי שמירה על חוקי המשחק של פייסבוק.

7. איך להוסיף חומרים מותאמים אישית לעמוד האוהדים בפייסבוק, עכשיו שנעלמו אפליקציות ה-FBML?

באמצעות שימוש ב-IFRAMES החדש של פייסבוק. ניתן לייצר ממש “מיני אתר” הכולל כל דבר שתרצו בתוך הפייסבוק, לדוגמא:

8. איך מייצרים לשונית ברוכים הבאים עם תוכן של אוהדים ולא-אוהדים?

באמצעות אפליקציית iframe נוכל להתאים תוכן הנגלה רק לאוהדים, ניתן להעלות קופון, מתנה, חדשות ייחודיות ועוד מיני “צ’ופרים” המעודדים אנשים להצטרף לדף הפייסבוק שלנו

9. למה תיוגי @ עובדים רק בחלק מהמקרים?

ניתן לתייג ב-@ כל חבר או דף אוהדים שעשיתם לו לייק, או אירוע אליו עשיתם “אטנדינג”. אבל, עקב כמה באגים זמניים בפייסבוק ואולי גם בעיות בדפדפנים, תיוגי @ לא עובדים במאה אחוז. לפעמים מחיקת הקאש, אתחול הדפדפן, החלפה מפיירפוקס לספארי או לכרום, התנתקות מהפייסבוק ואז התחברות מחודשת יכולים לעזור לתיוגי @ לעבוד באופן תקין. אותו דבר לגבי תיוגי @ בהערות.

10. למה הפוסטים שלי לא מופיעים על קירות של דפים אחרים כאשר אני מתייג אותם ב-@?

ישנם כמה סיבות אפשריות. אין הגדרות למניעת אזכורים של @ מלהופיע על קירות של דפים. ייתכן שהדפים עצמם מגדירים את הקירות של עצמם ומונעים פוסטים מלבד של הדף עצמו. תיוגי @ לא מופיעים אבל בעצם הם כן. ההסברים היחידים הם ש:א) באג בפייסבוק או ב) בעלי הדפים בחרו שלהסיר הערות שמלוות בתיוגי @ כדי לשמור על הקיר שלהם נקי.

Leave a Reply